• چرا ایمیل مارکتینگ

چرا ایمیل مارکتینگ؟

جهانی بودن

ارزان بودن

به روز بودن

در دسترس بودن

همگانی بودن

پوشش دهی خدمات بالا

قابلیت ارسال انبوه ایمیل

احتمال باز کردن لینک ایمیل تا ۶۳%

از جمله دلایل انتخاب ایمیل مارکتینگ:

  • هزینه

جزو مهمترین ویژگی ایمیل مارکتینگ هزینه بسیار پایین آن در برابر بقیه راه های تبلیغاتی است. بسیار ارزان و مقرون به صرفه.  در برابر هزینه انجام تبلیغات در رادیو و تلویزیون و یا برد های تبلیغاتی، هزینه مارکتینگ بسیار کمتر از روش های قدیمی معرفی به کاربران و مشتریان است.

  • بازگشت هزینه

۴۲% از هزینه های اعمال شده برای ارسال ایمیل گروهی باز خواهد گشت.در صورتی که بانک ایمیل فعال و درستی داشته  باشید مطمئنا بازگشت هزینه را مشاهده خواهید کرد. کافیست از مشتریان خود درباره نحوه آشنایی با شما سوال شود…

  • بهره وری

ارسال ایمیل مارکتینگ را جزو روش هایی می دانند که بهره وری بالایی نسبت به نوع روش خود دارد. ارسال ایمیل جزو سریع ترین راه هایی که میتوان با توجه به آنلاین بودن آن بهره وری اش را در زمان کوتاهی به نسبت بقیه روش ها مقایسه کرد.

  • به روز بودن

روش ایمیل مارکتینگ جزو روش به روز آنلاین مارکتینگ است که علم جدیدی در عرصه بازاریابی محسوب می شود. به روز بودن این روش باعث شده است که بسیاری از شرکت ها ارتباطات خود را بر پایه ارسال ایمیل برنامه ریزی کنند.

  • امن ترین روش

به دلیل ارسال سریع و بدون واسطه ایمیل و هم چنین وجود پروتکل ها و قوانین جهانی ارسال ایمیل بدون حریف و یا واسطه گری به راحتی و در طی کوتاه ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

  • محبوبیت
دیگر کمتر کسی در روش های سنتی تبلیغاتی و ارتباطی می تواند محبوبیت و یا جذابیتی مشاهده کند. قدیمی بودن، بدون جذابیت بودن ، محدودیت های موجود و اشباع شدن روش های قدیمی همگی باعث شده اند تا ارسال ایمیل جزو محبوب ترین و بدون محدودیت ترین روش های موجود در مقابل روش های سنتی باشد.
© کپی رایت 2019 - تمامی حقوق این سایت متعلق به "رایان رسانه ایرسا" است.