• موثرترین و بهترین زمان ارسال ایمیل

موثرترین و بهترین زمان ارسال ایمیل

در بحث ایمیل مارکتینگ از فاکتور زمان ارسال، می توان بهترین استفاده و نتیجه را برد و ارسال ایمیل را ترجیحا در روزهای زوج انجام داد. براساس نتایج تحقیقات روانشناسی درروزهای زوج انرژی کاری بیشتری وجود دارد.

ارسال ایمیل در روزهای تعطیل توصیه نمیشود برای مثال شما در ایمیل خود تلفن تماس قرار داده اید جهت تماس مخاطبان ، از آنجایی که خود شما در روز تعطیل حضور ندارید تماس گرفتن هم فایده ای ندارد! دلیل دیگری نیز هست و آن هم فراموشی کاربر ، شاید برای خود شما اتفاق افتاده باشد که تصمیم بگیرید روز بعد از تعطیل با ارسال کننده ایمیل تبلیغاتی تماس بگیرید و درخواست محصول کنید و فراموش کرده اید !

ساعت ارسال ایمیل بسیار مهم است.ارسال ایمیل را در ساعتی انجام دهید که میتوانید حدس بزنید مخاطب شما پای کامپیوتر خود آنلاین است.اگر مخاطب شما شاغل باشد پس در محل کار خود حضور دارد و در ساعات ابتدایی حدود 9 صبح ایمیل های خود را بررسی میکند.اگر هم شاغل نباشد احتمال بررسی ایمیل به حدود ساعت 11 ختم میشود.

از اعیاد استفاده کنید و قبل از فرارسیدن اعیاد خاص برنامه ارسال ایمیل انبوه برای خود چیدمان کنید و پیشنهادهای خاص خود را ایمیل انبوه کنید.
© کپی رایت 2019 - تمامی حقوق این سایت متعلق به "رایان رسانه ایرسا" است.