• چه می خواهید به مسافران بگویید

چه می خواهید به مسافران بگویید

فقط قرار نیست تبلیغ بفرستید

ایمیل مارکتینگ فقط به این معنا نیست که ما به مسافران خود هر روز تبلیغ تورهای خود را ارسال کنیم، ارسال فقط تبلیغات سبب می شود که کم کم اعضای خبرنامه شما از عضویت در خبرنامه انصراف داده و یا کم کم جذابیت ایمیلهای شما برای مخاطبان شما کمتر شده و نرخ باز شدن ایمیلهای شما کاهش یابد.

سعی کنید این قانون را رعایت کنید، 76 درصد محتوای آموزشی ارزشمند و 36 درصد تبلیغات سالها تجربه شما در حوزه سفر میتواند ایدههای مختلفی را به شما در مورد محتواهایی که برای مسافران جذاب هستند، بدهد. این ایدهها را روی کاغذ بنویسد، ببینید چه کسانی در آژانس مسافرتی شما میتوانند در تولید این محتواها کمك کنند، سپس برنامه ریزی کرده و شروع کنید.

ایده هایی برای محتوای ایمیل ها

خوب چه محتواهایی میتواند برای مسافران یك آژانس مسافرتی جذاب باشد؟          

نکته اول اینکه راههای میانبر را فراموش کنید، محتوا زمانی ارزشمند خواهد بود که توسط شما تولید یا گردآوری شود، کپی کردن محتواهای موجود در اینترنت جذابیتی برای مسافران شما نخواهد داشت.

چند ایده برای محتوای ایمیلها:

معرفی خلاصه مقاصد تورها
تصاویر در مورد هتلها و مکانهای دیدنی مقاصد
آموزش جملات رایج به زبانهای مختلف
آموزش در مورد نکات خاص مقاصد مسافرتی
نکاتی در مورد قوانین کشورهای مقصد
و ….
خوشبختانه در حوزه آژانسهای مسافرتی دریایی از محتواهای خوب وجود دارد که با یك گردآوری و تنظیم مناسب میتواند به یك محتوای ارزشمند و قابل قبول تبدیل شود.

ویدیو در آژانس های مسافرتی معجزه می کند
به نظر شاید سخت برسد، اما واقعا اینطور نیست، به ویدیوهای ساده 5 دقیقهای فکر کنید، این ویدیوها میتوانند توسط آدمهای کاملا غیر حرفه ای تولید شوند، اما معجزه خواهند کرد!
شما حتی میتوانید از مسافران خود درخواست کنید که از هتلهای مقصد ویدیوهای 5 دقیقه ای برای شما آماده کنند.
فکر کنید مسافری که قرار است به یکی از هتلهای آنتالیا سفر کند قبل از سفر یك ویدیو 5 دقیقه ای در مورد آن هتل از شما دریافت کند؟ چقدر حس خوبی نسبت به آژانس مسافرتی شما خواهد داشت! شما انتخاب اول این مسافر در سفرهای بعدی خواهید بود.
شما میتوانید یك کانال ویدیویی در سایت آپارات درست کرده و ویدیوهای تولیدی خود را در این سایت منتشر کنید.
© کپی رایت 2019 - تمامی حقوق این سایت متعلق به "رایان رسانه ایرسا" است.