• خرید پنل ایمیل مارکتینگ

خرید پنل ایمیل مارکتینگ

ویژگی های پنل ایمیل مارکتینگ خوب

کسب و کار های مختلف علاقه زیادی به ایمیل مارکتینگ و سرمایه گذاری در آن دارند، اما مشکلی که بیشتر آن ها با آن مواجه هستند این است که نمی دانند این سرمایه گذاری باید چگونه باشد. خرید پنل ایمیل مارکتینگ مناسب یکی از اصلی ترین چالش کسب و کارهاست. بیشتر کسب و کار ها در ابتدا پنل ایمیل مارکتینگ رایگان را امتحان می کنند و پس از اینکه از پنل اطمینان حاصل کردند اقدام به خرید می کنند. اما کسب و کارهایی که چندان اطلاعاتی در این مورد ندارند باید فاکتور هایی را در نظر بگیرند که در خرید پنل ایمیل مارکتینگ می تواند به آنها کمک کند.

چند کاربره بودن

همه ی کار های بازاریابی ایمیلی شما را نباید یک نفر انجام دهد، در بسیاری از موارد چندین نفر این کار را انجام می دهند. دیر یا زود مجبور می شوید از کاربران بیشتری برای بازاریابی ایمیلی خود استفاده کنید. برخی افراد ممکن است یک رمز و نام کاربری را به چندین نفر بدهند، اما اگر بخواهید به هر یک از کاربران پنل خود میزان دسترسی مشخصی بدهید چکار باید کرد؟

در اینجاست که خاصیت چند کاربره بودن و خرید پنل ایمیل مارکتینگ مناسب به شما کمک می کند تا این مشکل را حل کنید. با داشتن قابلیت چند کاربری می توانید به افراد دلخواهتان اجازه دسترسی به پنل را دهید تا آن ها هم برخی از وظایف را انجام دهند.

پشتیبانی از API

رابط برنامه نویسی اپلیکیشن یا API این امکان را فراهم می کند که داده های پنل بازاریابی ایمیلی خود را به وب سایت خود متصل کنید و یا حتی برخی از کارهای ایمیل مارکتینگ خود را از طریق وب سایت انجام دهید. این ویژگی بسیار مهم است و حتما در انتخاب ابزار بازاریابی ایمیلی و خرید پنل ایمیل مارکتینگ مناسب به آن دقت کنید.

اتوماسیون ایمیلی
فرض کنید که یک وب سایت فروشگاه اینترنتی دارید و در هر لحظه تعداد زیادی از افراد سفارشاتی را ثبت می کنند و یا پرداخت هایی را انجام می دهند. آیا می توانید برای همه ی این افراد گزارش های پرداخت و یا ثبت سفارش را در زمان مناسب ارسال کنید؟ مسلما غیر ممکن خواهد بود. شاید فکر کنید باید به میزان مشتری های خود افرادی را برای ارسال ایمیل برای آن ها استخدام کنید، نیازی نیست این کار را انجام دهید، با خرید پنل ایمیل مارکتینگ کارآمد اتوماسیون ایمیلی آن پنل این کار را برای شما انجام می دهد.
در اتوماسیون ایمیلی شما تعیین می کنید که در صورت انجام کاری مشخص  توسط مشتری در وب سایتی مشخص ایمیل برای او ارسال شود که این ایمیل می تواند گزارش موفقیت آمیز بودن تراکنش، تحویل سفارش و یا گزارش ثبت سفارش و… باشد. داشتن اتوماسیون ایمیلی به شما در اداره امور و صرفه جویی در زمان کمک خواهد کرد.
ریسپانسیو بودن ایمیل ها
مخاطبان موبایلی کم کم اهمیت خود را در دنیای دیجیتال پیدا کرده اند. کسب و کارهای مختلف اهمیت زیادی به ریسپانسیو بودن و نمایش درست وب سایتشان برای موبایل ها و دستگاه های دیگر قائل هستند.
موردی که کمتر به آن توجه شده است ریسپانسیو بودن ایمیل هاست. ریسپانسیو بودن به این معنی است که ایمیل شما در دستگاه های مختلف با اندازه نمایشگرهای مختلف به خوبی نمایش داده شود و مخاطب در خواندن و استفاده از محتوای آن به هیچ وجه مشکلی نداشته باشد.
بدلیل اینکه ایمیل مارکتینگ ارتباط مستقیمی با مخاطبان دارد ریسپانسیو بودن ایمیل ها اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. بهتر است که این قابلیت را در ابزار ایمیل مارکتینگ خود بررسی کنید.
برخی از افراد کدنویسی ایمیل های خود را خودشان انجام می دهند که چندان مشکلی در این زمینه برایشان وجود ندارد. اما برای بیشتر افراد فعال در بازاریابی ایمیلی که از ابزار طراحی ایمیل خود پنل استفاده می کنند این قابلیت باید اهمیت زیادی داشته باشد.

تحویل دهی مناسب

شرکت های زیادی وجود دارند که در ارسال ایمیل ها بصورت انبوه به شما خدمات ارائه می دهند. برخی از این ابزار بدلیل سرویس های بد و یا اسپم بودن ایمیل هایشان تحویل دهی بسیار پایینی دارند.

منظور از تحویل دهی رسیدن ایمیل ارسالی شما به صندوق دریافت مخاطب است. هرچند ابزار ایمیل مارکتینگ همیشه این قابلیت خود را بالا نگه می دارند، ولی باز هم مواظب باشید که صرفاٌ بدلیل ارزان تر بودن یک سرویس ارسال انبوه ایمیل، کل ایمیل مارکتینگ خود را به خطر نیندازید.

امکان ویرایش عکس ها

استفاده از عکس های مناسب در ایمیل ها تاثیر زیادی در جلب مخاطب دارند. گاهی اوقات شما مجبور می شوید عکس ها را کمی ویرایش کنید و ممکن است جایی باشید که به ابزار ویرایش عکس دسترسی نداشته باشید و از طرفی عکسی که دارید سایز بزرگی داشته باشد که باید کوچکتر شود.

در این موارد یک ابزار آنلاین ویرایش عکس دم دست در پنل ایمیل مارکتینگ می تواند کمک حال شما باشد. این قابلیت را بررسی کنید، نیازی نیست که ابزار ویرایش عکس پنل خیلی قوی باشد، همینکه امکان ویرایش های ساده در عکس ها را برای شما فراهم می کند کافی است.

رابط کاربری طراحی ایمیل آسان
پس از خرید پنل ایمیل مارکتینگ می خواهید ایمیل ها را طراحی کنید و برای مخاطبان خود ارسال کنید. بیشتر سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی این امکان را به سه شیوه برای شما فراهم می کنند:
Drag & Drop که بسیار عالی است و می توانید فقط با چند کلیک قالب ایمیل مناسب خود را طراحی کنید. در این مورد هیچ نیازی به دانش کد نویسی نخواهید داشت.
استفاده از قالب های آماده: بسیاری از ابزار ایمیل مارکتینگ قالب های آماده ای متناسب با مناسبت های مختلف دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. این قالب ها در بیشتر مواقع رایگان هستند ولی امکانش هست برخی از قالب ها نیز فروشی باشند.
کدنویسی: این قابلیت بسیار ضروری است. یک سرویس دهنده مناسب باید امکان کدنویسی ایمیل را به شما بدهد تا گاهی اوقات هم خودتان طراحی را بدست بگیرید و آنچه خودتان می خواهید را طراحی کنید.
خرید_پنل_ایمیل_مارکتینگ
© کپی رایت 2019 - تمامی حقوق این سایت متعلق به "رایان رسانه ایرسا" است.