• ایمیل مارکتینگ آژانسهای مسافرتی

ایمیل مارکتینگ آژانسهای مسافرتی

شاید 5 سال پیش خیلی از آژانسهای مسافرتی داشتن وب سایت را یك هزینه اضافی میدانستند، اما اکنون همه میدانیم که آژانسهای مسافرتی که حضور جدی در فضای اینترنت ندارند روز به روز کمرنگتر و کمرنگتر میشوند و قطعا دو سال دیگر آنهایی که این حوزه را جدی نگرفته اند باید مجوز آژانس خود را به حراج بگذارند!

اکنون دیگر رقابت روی داشتن وب سایت زیباتر و با امکانات بیشتر نیست، گوی سبقت را آنهایی خواهند ربود که بازاریابی در فضای اینترنت را درك کرده اند و از پتانسیلهای آن برای بهبود کسب و کار خود سود میبرند.
ایمیل مارکتینگ به عنوان یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی با بیشترین برگشت سرمایه چرخه تبلیغات اینترنتی شما را تکمیل میکند.

تفاسیر غلطی از ایمیل مارکتینگ در ایران وجود دارد، حتما جملاتی از قبیل ارسال یك میلیون ایمیل فقط با 9220222 تومان، ارسال ایمیل به همه کاربران فارسی زبان، دیتابیس ایمیل اصناف و … را شنیده اید یا در تله چند مورد از این شعارها نیز افتاده اید! این شعارها همه چیز هستند جزء ایمیل مارکتینگ. تا زمانی که نگرش شما در این حوزه تغییر نکند شما نخواهید توانست از این معجزه بازاریابی سود ببرید.

جمله معروفی هست که میگوید : نگرشتان را تغییر دهید، زندگیتان تغییرخواهد کرد.
یک تعریف درست از ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ ارائه محتوای آموزشی و تبلیغ هوشمندانه در مورد محصولات و خدمات از طریق رسانه ایمیل به افراد یا کسانی است که این مجوز را به شیوه ای به شما داده اند که شما بتوانید به ایشان ایمیل بفرستید، ارسال ایمیل تبلیغاتی به لیست ایمیلی که شما خریداری کرده اید، ایمیل مارکتینگ نیست.

یکی از ابزارهای بی نظیر بازاریابی برای آژانسهای مسافرتی ،استفاده هوشمندانه و درست از ایمیل مارکتینگ میباشد. اکنون هر شخصی که در اینترنت حضور دارد یك آدرس ایمیل شخصی دارد و حداقل در طول هفته چند بار ایمیل خود را چك میکند، با ایمیل مارکتینگ شما به عنوان یك دوست میتوانید چند وقت یکبار به دیدار مشتریان خود در ایمیل شخصی آنها رفته و آنها را خوشحال کنید.

ایمیل_مارکتینگ_آژاسهای_مسافرتی
© کپی رایت 2019 - تمامی حقوق این سایت متعلق به "رایان رسانه ایرسا" است.